7 класних світильників в дитячу на AliExpress

mama.ua, як завжди, відповідально поставилася до шопінгу. Але і розумну економію не варто відкидати. А тому по оздоблення дитячої кімнати хдімо до найвигіднішого інтернет-магазину в світі.

Світильники для дитячої кімнати

Батьки пильнують дитяче здоров'я вдень і вночі. Для якісної організації ігрової зони або зони роботи (виконання домашніх завдань) дуже важливе освітлення, яке повинно відповідати заняттям дитини.

Сьогодні все розмаїття кімнатних світильників розділяється на кілька груп, залежно від призначення і розташування.

Лампи бувають різні:

  1. Настільні лампи повинні давати рівне, яскраве світло, але водночас ще й бути цікавими в оформленні. І якщо ці ключові моменти збігаються з очікуваннями хазяїна, то лампа буде відмінним помічником в роботі.
  2. Бра - відмінний варіант для дитячої кімнати. Зручність їх полягає в тому, що вони мобільні, їх легко можна перенести до будь-якого куточка кімнати слідом за дитиною.
  3. Завдання нічників полягає в тому, щоб створити затишок і якийсь захист дитини від зловісних нічних фантазій. Нічники представлені у вигляді звірів, героїв мультфільмів, інших персонажів. З таким приглушеним світлом малюк із задоволенням послухає казку надобраніч і солодко без тривог засне.
  4. Підлогові світильники підійдуть дітям старшого віку. Наприклад, якщо читає дитина не за столом, а на дивані. Включивши такий світильник, батькам не треба цитувати своїх бабусь: "Не читай в темряві - очі зіпсуєш».
  5. Люстри - це не тільки повне освітлення кімнати, але ще і важливий атрибут дизайну дитячої кімнати. Приділи увагу цій деталі під час організації дитячого простору.

Дбайливі господині знають, куди йти по потрібні речі в XXI столітті - звісно, на великий і бюджетний AliExpress. До речі, там можна ще й отримати частину витраченої суми назад. Для цього дізнайся про те, що таке кешбек на АліЕкспресс .

Отже, світильники для дитячої кімнати з AliExpress.

Люстра-Штурвал

Освещение в детскую
Люстра капитана

Звісно, це здебільшого варіант для хлопчика. Але і для юної мрійниці, що запоєм читає Жюля Верна, теж підійде. Плафони мають круглу форму і дають спрямоване світло, що варто враховувати при плануванні додаткового освітлення. Зона освітлення - 10 - 15 м 2, джерело світла - лампи накалювання. Матеріал: основа - дерево, матеріал плафонів - скло, кріпляться до основи шнуром, напруга 90 - 260 В.

Вартість - близько 130 $.

Купити можна тут - aliexpress.com

Біла настільна лампа

Лампа для ребенка
Классическая белая лампа

Лаконічне вирішення для дитини, щоб не відволікати її увагу від виконання домашніх завдань. До того ж лампа кріпиться до поверхні стола за допомогою защіпки, що заощаджує місце на робочому столі. Така маленька - гідна представниця класу світлодіодних ламп. Стовп світла спрямований вниз, потужність до 5 Вт, вироблена з міцного пластику.

Вартість - 7 $.

Купити можна тут - aliexpress.com

Складна настільна лампа

Детская настольная лампа
Лампа, которую можно спрятать в карман

Ще один вид настільних ламп, але цікавіший. Таку лампу можна використовувати стаціонарно, тобто просто назавжди поставити на робочий стіл дитини, а можна і переміщати по кімнаті услід господареві. Лампа відключається від живлення і може працювати до 8 годин від акумулятора. Складаний механізм досить зручний і міцний, лампа стійка на поверхні, виорблена з якісного пластику, використовується напруга 90 - 260 Вт.

Вартість - 9 $.

Купити можна тут - aliexpress.com

Сольовий нічник

Солевая лампа для детской
Солевой светильник для детской

Даний інтер'єрний тренд популярний не перший рік. Що собою являє така лампа? Це природний іонізатор, виготовлений з натуральної солі. При нагріванні лампа виділяє негативні іони, які очищують повітря, тим самим покращуючи настрій і зміцнюючи імунітет. Ще важливий той факт, що лампа нейтралізує негативне електромагнітне випромінювання приладів. Чи так це, перевірити ми, ясна річ, не можемо, але дуже хочемо вірити продавцям на слово.

Лампа буде відмінним нічником для малюків, адже її світло приглушене і ненав'язливе.

Вартість - 20 $.

Купити можна тут - aliexpress.com

Світлодіодний нічник для малюків

Лед-светильники

Це миле звірятко оберігатиме сон дитини в будь-якому місці кімнати, адже не залежить від розетки. Заряджається за допомогою USB-кабеля - хоч від мережі, хоч від комп'ютера, заряду повинно вистачити на 5 годин безперервної роботи.

А якщо малюк схоче, світильник може мерехтіти - досить просто торкнутися його. Справді, чому б вночі не влаштувати лялькову дискотеку?

Вартість - 12 $.

Купити можна тут - aliexpress.com

Лампа-веселка

Ночник-проектор
Радужная лампа для малыша

Малюкам така лампа допоможе вивчити кольори, та й взагалі дитині будь-якого віку (тобто від 0 до 80) справжня веселка, що оселилася в його кімнаті, припаде до душі. За допомогою незвичайного світильника можна спроектувати веселку на стелю або стіну і насолоджуватися зображенням.

Живлення - акумулятор, тип батарейок - ААА, потужність - до 5 Вт, матеріал - пластик.

Від такого варіанту освітлення в захват прийде не тільки дитина, але і його батьки.

Вартість - 15 $.

Купити можна тут - aliexpress.com

Підлоговий світильник: фламінго, ананас, кактус

Напольный светильник в детскую
Волшебный светильник

Прекрасна можливість створити дитині казку. Яскраві безпечні лампи створять атмосферу свята і затишку. Лампи працюють як від мережі, так і від батареї. Матеріал виконання - пластик, джерело світла - світлодіодні лампи, тип батареї АА.

Вартість - 7 $.

Купити можна тут - aliexpress.com

Загалом, прикрасити будь-який буденний вечір дитини сьогодні не складно. Тому що наші діти ростуть в епоху необмежених можливостей. І перетворюються на дорослих, перед якими відкритий цей світ. І вони будуть робити його ще краще, в чому не сумнівається кожна мама, і про що щодня невтомно твердить mama.ua.