anonymous
Анонимно 11 июля 2023 г.

Коли жінка старша на рік

Мені 21 рік .З чоловіком 2 роки разом , до того ж він молодше мене на рік. Офіційно одружені з 10 травня. Маємо хлопчика 2 місяці.

Останнім часом у нас стало багато непорозумінь.

1.Він забороняє спілкуватися з подругою і не хоче щоб вона приходила в гості . Хоча під час і до вагітності ми разом з нею спілкувалися і проводили час (у неї самої є дитина ).Ми помагали їй коли могли та і так проводили час Варто зауважити що я і так сиджу вдома , а з дитиною гуляємо тільки біля будинку бо "неможна гуляти так як дитина не хрещена" . На питання чи є в селі мами які ходять на майданчик чоловік каже "Вони таким не займаються , це в одної тебе часу багато"
А спілкуватися з родичами деколи набридає і хочеться спілкуватися ще з кимось окрім них. А через те що я більше переписуюсь йому здається що я йому зраджую.

  1. Після пологів не хочеться сексу , ми хоть і обговорювали з чоловіком під час вагітності що таке може статися , мені здається що він не вірив в це. І буває таке що прошу для мене щось зробити або деколи помогти то він каже "А після цього "щось" буде?" Коли кажу що мені боляче і не приємно то він " Тоді зробиш масаж?" (мастурбувати йому)

  2. Ще мене хвилює те що свекруха розпускає брехливі плітки . На днях дізналася від подруги що в автобусі обговорювали нашу сім'ю і говорили що свекруха збирається забрати у нас дитину . Алкоголю не вживаємо , бійок не влаштовуємо , про дитину піклуємося , чоловік на роботу ходить все добре , але сам слух мене тривожить .

Вдячна за увагу і підтримку .... наразі всього розказати не можу


0 ответов