Імена

Розділ «Імена» допоможе батькам обрати гарне й милозвучне ім’я для малюка. Завдяки зручному алфавітному покажчику й великому переліку як звичних, так і неординарних імен, ви можете ознайомитись зі значенням імен та підібрати те, що на вашу думку якнайкраще характеризує вашого новонародженого.

Вибір імені для малюка – завжди привід для довгих роздумів та грандіозних сімейних дискусій. Тут ми зібрали всі відомі вітчизняні імена, щоб майбутні батьки могли обрати єдине правильне для свого сина чи доньки.

Твоя дитина ще лише готується з'явитися на світ, а перед тобою вже постала безліч питань стосовно його майбутньої долі. И перше, шо ти маєш вирішити – як його зватимуть.

До вибору імені краще приступати вже тоді, коли УЗД точно встановило, на кого ти чекаєш – на хлопця чи на дівчинку. У цьому розділі ти знайдеш достатньо милозвучних, гарних як чоловічих, так і жіночих імен, від найпопулярніших, до рідкісних та оригінальних. Враховуй також поєднання імені з прізвищем – адже все разом має бути милозвучним та гармонійнимм.

Передбачаємо, що над списком імен ты проведеш не один день у роздумах, та погодься, це приємні роздуми. Нехай твій вибір виявиться доленосним та принесе дитині талан у всіх справах. Адже дехто вважає, що ім'я визначає життєвий шлях людини.