У перекладі з давньогрецької мови означає «щастя», «вдалий».
Якщо у батьків досить терпіння, тоді можна назвати дитину Тихоном. Характер важкий, проте, доля - навпаки, щаслива. Тихон постійно буде відчувати батьків і вчителів «на міцність». Забіяка і хитрун, за ним потрібне око та око. Іноді може здаватися, що всі зауваження та загрози батьків, пролітають повз вуха. В даному випадку, потрібно підходити до радикальних заходів, наприклад, до позбавлення солодощів або домашнього арешту. В такому випадку, хлопчик «зламається» і поступово переросте в більш врівноваженого юнака, капризи безслідно зникнуть.
Дорослішаючи, Тихон стає самостійним, гордим і грунтовним чоловіком. Він завжди обдумує свої дії, живе розумом і логікою, а не серцем і емоціями.
Зимові Тихони - це добродушні і необразлива чоловіки, люблять пожартувати і не ображаються, коли жартують над ними.
Літні Тихони - це життєлюб і оптимісти, вони і не знають, що таке поганий настрій. Люблять риболовлю та полювання.
Після тридцяти Тихон може розкрити в собі ще й нові таланти - наприклад, талант винахідника. Якщо в нього повірять, він його реалізує в життя, і може досягти нових висот у житті. Особисте життя у нього складається вдало. Сам він на підйом важкий, але гостей приймати любить. Деякі Тихони здатні займатися народною медициною, самі лікувати хвороби-і свої, і інших.
Ідеальний шлюб складеться з Галиною, Оленою, Іриною, Ядвігою, Яною, Анастасією.
Але не з Ніною, Наталією, Ольгою, Софією, Юноной.