Як зміцнити імунну систему малюка?

30 березня 2020 р. 11:00

Кожна мама прагне, щоб її малюк був здоровим. Звичайно, повністю уникнути хвороб неможливо, проте можливо зміцнювати імунітет малюка, щоб менше хворіти та легше переносити хвороби. Що ж можуть зробити батьки, аби вберегти дитину від неприємних сюрпризів?

Корисний прикорм

Перш за все необхідно звернути увагу на харчування дитини. Неповноцінне харчування послаблює імунну систему малюка та робить його більш схильним до інфекцій, особливо, дихальних шляхів та шлунково-кишкового тракту. 

У таких випадках гарним вибором для сучасних мам і татусів стане Nutrilon® 3,48. 

До складу Nutrilon® 3 та 4 входить запатентований комплекс пребіотиків-олігосахаридів (GOS/FOS), необхідний для формування механізмів імунного захисту та підвищення стійкості організму малюка до впливу вірусів та інфекцій. Пребіотики GOS/FOS стимулюють ріст корисної мікрофлори, допомагаючи краще засвоювати кальцій, залізо та вітамін D, що також важливо для імунної системи2,3,4.

Так, декілька клінічних досліджень продемонстрували, що збагачення молочних сумішей пребіотиками GOS/FOS (у співвідношенні 9:1) забезпечує формування у немовлят кишкової мікрофлори подібної до дітей на грудному вигодовуванні 5  Тому науковцями було висловлене припущення, що наявність у молочній суміші пребіотиків GOS/FOS у співвідношенні 9:1 сприяє зменшенню гострої інфекційної захворюваності у дітей 5 

Звичайно, крім молочної суміші, батькам необхідно подбати про повноцінне та різноманітне меню малюка відповідно до його віку. У віці від 1 до 3 років денний раціон дитини має включати продукти з 5 груп:  1 — м’ясо, риба, яйця; 2 — молочні продукти (сир, йогурт, кефір тощо); 3 — овочі та фрукти; 4 — продукти переробки зернових культур; 5 — жири. 

А додавши до денного дитячого меню молочні суміші Nutrilon® 3,4, батьки можуть бути певними, що малюк отримав необхідні нутрієнти. Адже всього 2 порції Nutrilon® 3,4 покривають до 70% добової потреби малюка у важливих вітамінах та мікроелементах6. Вони містять вітаміни A, B, D, C, а також залізо та магній, які необхідні дітям для повноцінного розвитку та формування природного захисту від вірусів та бактерій. 

До речі, завдяки високій європейській якості та своєму унікальному складу, дитячі суміші Nutrilon є рекомендацією №1 педіатрів та сімейних лікарів України7. Тому, обираючи суміші Nutrilon 3,4, ви робите вагомий внесок в успішне майбутнє вашої дитини.Kim Fleischer Michaelsen et al. Кормление и питание грудных детей и детей раннего возраста. Методические рекомендации для Европейского региона ВОЗ с особым акцентом на республики бывшего Советского Союза. Региональные публикации ВОЗ. Европейская серия №87.

Няньковський С.Л. «Вплив пребіотичного комплексу олігосахаридів( GOS/FOS 9:1, 0,8г/100мл) на стан здоров’я немовлят» Здоровье ребенка 5(20)2009

Early Dietary Intervention with a Mixture of Prebiotic Oligosaccharides Reduces the Incidence of Allergic Manifestations and Infections during the First Two Years of Life, Sertac Arslanoglu, Guido E. Moro, Joachim Schmitt, Laura Tandoi,  Silvia Rizzardi, Gunther Boehm, J. Nutr. 138: 1091–1095, 2008

Moro GE, Minoli I, Mosca M, Fanaro S, Jelinek J, Stahl B, Boehm G. Dosage-related bifidogenic effects of galacto- and fructooligosaccharides in formula-fed term infants. J Pediatr Gastroenterol Nutr 2002; 34(3): 291-295.

G. Boehm et al., 2002; G. Moro et al., 2002; H. Schmelze et al., 2003

Verger EO, Eussen S, Holmes BA; Public Health Nutr. 2015 Nov 2:1-10.

Відповідно до дослідження «Опитування серед лікарів-педіатрів та сімейних лікарів щодо рекомендацій продуктів дитячого харчування та дитячих молочних сумішей», яке проводить ТОВ «Тейлор Нельсон Софрез» в Україні на щорічній основі з 2016 року до липня 2019 року серед педіатрів і сімейних лікарів, які рекомендують дитячі молочні суміші для подальшого вигодовування дітей від 1 до 3 років

Безумовна перевага належить грудному вигодовуванню. Перед початком годування необхідно проконсультуватись з лікарем-педіатром.  

На правах реклами